Radio Services prináša na trh unikátny produkt

Spoločnosť Radio Services a.s., ktorá obchodne zastrešuje štyri rádiá z top 10 najpočúvanejších rozhlasových staníc na Slovensku – Rádio Jemné, Rádio Vlna, Rádio Anténa Rock a Rádio Europa 2 – pripravila ku koncu roka pre svojich klientov nový unikátny produkt s príznačným sloganom: „MY dostaneme vašu značku do povedomia a VY zaplatíte, až sa tak stane!“

 

Ako jediná na slovenskom trhu garantuje, že odvysielaním reklamy v rádiu klienti nielen zvýšia povedomie o svojej značke, ale získajú aj reálnu merateľnosť výsledkov.

 

V základnej minimálnej cene si klient zakúpi špeciálny balík sponzorských odkazov. Ešte pred spustením samotnej kampane klient dodá čísla návštevnosti svojej webovej stránky a následne na ňu zadá unikátny kód. Za kampaň zaplatí až po jej ukončení, na základe reálnych výsledkov z návštevnosti svojej stránky.

 

„Keďže sme obchodnou jednotkou na rádiovom trhu, musíme stále napredovať a inovovať našu obchodnú ponuku. Preto sme sa rozhodli pripraviť našim obchodným partnerom a novým klientom niečo, čo budú považovať za naozaj efektívny nákup, t.z. reálne si odmerajú účinnosť a až na základe nárastu návštevnosti na svojich stránkach zaplatia. Takisto chceme poukázať na efekt CALL TO ACTION, ktorý je neodmysliteľnou súčasťou každej rozhlasovej kampane i v synergii s online,“ povedal Denis Roman, obchodný riaditeľ spoločnosti Radio Services a.s.

 

Nový, už otestovaný produkt, ktorý ponúka Radio Services a.s. svojim klientom, je dôkazom toho, že rádio a online môžu ísť ruka v ruke.

 

Viac informácií nájdu klienti na www.radioservices.sk.